PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=273355}

A właśnie, że tak!

Because I Said So
6,5 39 820
ocen
6,5 10 1 39820
4,0 4
oceny krytyków
A właśnie, że tak
powrót do forum filmu A właśnie, że tak!

"Ładny"

ocenił(a) film na 4

Strasznie denerwujący, sztuczny, naciągany, cukierkowy, przewidywalny do bólu.
Wstyd się przyznać ale od czasu do czasu lubię oglądnąć komedie romantyczne:) Jednak ten film jest tak przesłodzony, że prawie nie da się go przełknąć. Całość nie współgra, sztuczność filmu sprawia że sami aktorzy wydają się w swoich kreacjach nienaturalni. Efekt jest taki, że przez sporą część filmu miałem dreszcze i to niestety nie było spowodowane pozytywnymi doznaniami:( ((dziwne skojarzenie ale ostatnio podobnie się czułem jak miałem osłabiony organizm przed grypą, mam nadzieją że się przez ten film nie pochoruję)

bialy333

Film jest strasznie chaotyczny i głośny. Co chwilę biegają, krzyczą, zaraz śpiewają, potem znowu krzyczą, przesuwają meble, kłócą się. Denerwujący. Chyba jednak nie lubię Mandy Moore, chciałam ją zobaczyc w innej roli bo do tej pory oglądałam ją tylko jako fanatyczną chrześcijankę. Ci faceci też tacy przesłodzeni. Widziałam lepsze komedie romantyczne.

bialy333

Film nudny i denerwujący. Jestem osobą, która stara się przebrnąć przez najgorsze gnioty, jeśli już zdecyduje się je obejrzeć... ale tego wytrzymać nie mogłam. Wyłączyłam to to po 15 minutach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones