PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=273355}

A właśnie, że tak!

Because I Said So
6,5 39 821
ocen
6,5 10 1 39821
4,0 4
oceny krytyków
A właśnie, że tak
powrót do forum filmu A właśnie, że tak!

3/10

użytkownik usunięty

denerwujący film. slodka jak tona cukru Mandy Moore, do tego nawina i glupia + Diane Keaton to musi być zmarnowany wieczór...

ocenił(a) film na 1

Zgadzam się w stu procentach! To najbardziej pretensjonalny film jaki w życiu widziałam, tak naiwny, pusty, przewidywalny i sztuczny, że zmuszona byłam ocenić go jako jeden z niewielu filmów oceną 1 - nieporozumienie!!!

ocenił(a) film na 3
Buffettowa

lapalem sie za glowe przy niektorych scenach film glupi do bolu gdyby nie sliczna mandy moore wogole bym sie nim nie zainteresowal 3/10

ocenił(a) film na 3
Buffettowa

wyjęłaś mi to z ust, dużo częsciej śmiałem się z żenującego i dennego scenariusza niż z humorystycznych sytuacji czy dialogów w tym filmie ;/ KLAPA!

ocenił(a) film na 3
aqu32

Wychodzę z siebie jak widzę ocenę 7,09 przy tym filmie i 7,86 przy Dniu Świstaka, kiedy oba filmy dzieli różnica kilkunastu klas o_O Niby i jedno i drugie komedia romantyczna, ale to chyba jedyne co oba filmy łączy

aqu32

Po co w ogóle porównywać filmy, które nie mają ze sobą nic wspólnego?

ocenił(a) film na 5

Uważam, że nie był taki zły, żeby miał dostać 3/10. Przesadzasz.

aquashe

Zadziwia mnie aż tak wysoka ocena tego filmu.

ocenił(a) film na 3
Fleksa

Obejrzałam tylko ze względu na Piper Perabo. Straciłam 2h bo film denny, a Piper jak na lekarstwo. Pretensjonalna szmira i koszmarne kiecki Diane Keaton.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones