PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=273355}

A właśnie, że tak!

Because I Said So
6,5 39 821
ocen
6,5 10 1 39821
4,0 4
oceny krytyków
A właśnie, że tak
powrót do forum filmu A właśnie, że tak!

;;D

ocenił(a) film na 7

Wolicie Johnego, czy Jasona..?

ocenił(a) film na 7
natka1498

oczywiście, że Johnny lepszy :D dla mnie jest ogólnie bardziej przystojny i ma to coś :D

ocenił(a) film na 9
martus139

JOHNY :)

ocenił(a) film na 7
natka1498

JOHNNY ;-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))

ocenił(a) film na 9
natka1498

JOHNY !!!! : D D

ocenił(a) film na 7
natka1498

w 100% Johny... nie jest taki zadufany w sobie jak Jason..., taki typowy chłopak z sąsiedztwa...ciepły rodzinny...przystojny....i wiele innych zalet:)

ocenił(a) film na 7
natka1498

Nie będę oryginalna: Johny.

agawa87

Bezapelacyjnie: Johnny :o)

natka1498

Johny :D Uwielbiam Gabriela w tym filmie :D Szczerze mówiąc dla niego często wracam do tego filmu :D

natka1498

Johnny<3

ocenił(a) film na 5
natka1498

Jak tylko okazuje się, że istotą filmu będzie wybór pomiędzy:
a) człowiekiem poukładanym życiowo, odnoszącym sukcesy profesjonalistą oraz
b) człowiekiem o duszy artystycznej i o życiorysie lekko zabałaganionym
- to z góry wiemy, że wybór dziewczyny padnie na tego artychę. Takie już są nieubłagane prawa filmów zwących się "romantycznymi".
Zatem stuprocentowa przewidywalność!

ocenił(a) film na 8
Film_Polski

a ja jestem za Jasonem, może i jest poukładany, ale ona nie dała mu szansy by ją zaskoczył, może pod jej wpływem by się nieco wyluzował i znalazł złoty środek pomiędzy odnoszeniem sukcesów zawodowych a prostą zabawą jaką daje spontaniczność i lekka głupkowatość ;) z jakiś względów przecież lubił główną bohaterkę pomimo jej "nieokrzesania", czyli może tego mu brakowało w swoim życiu ;) Choć przyznaję, że jeśli o nią chodzi to wybrała słusznie. Gdybym to jednak była ja, miałabym problem ;3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones