PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=273355}

A właśnie, że tak!

Because I Said So
6,5 39 821
ocen
6,5 10 1 39821
4,0 4
oceny krytyków
A właśnie, że tak
powrót do forum filmu A właśnie, że tak!

Po pierwsze, przeczytałem pod spodem dużo obelg na tą aktorkę, która jest jedną z lepszych. To, że akurat tutaj miała taką role nie znaczy, że nie potrafi grać! 90% ludzi stąd to małolaty, które oglądają film patrząc jedynie na cycki i na młode lata aktorzynek, a nie na profesjonalizm, o którym nie macie pojęcia zupełnie.
ŻAL MI WAS.

ocenił(a) film na 5
CityOnilne

Łał! Widze, ze cie poniosło lekko. Dla mnie rowniez jest ona okropna aktorka. to nie pierwszy film, ktory zepsula swoja rola. jest straszna. wyglada i zachowuje sie jak nawiedzona, zgorzkniala stara baba. okropne ma ruchy, niczym wariatka. i pomimo roli jaka miala tu do zagrania nie widze u niej jakiegos specjalnego talentu. jest wiele o niebo lepszych aktorek w podobnym wieku. mnie ona odpycha i tak strasznie razi na ekaranie, ze naprawde z duzym wysilkiem wytrwalam do konca. dla mnie jest straszna i bardzo jej nie lubie.
i zal mi ciebie.

ocenił(a) film na 3
bravo007

taka rola.
w filmach allena jest świetna.
nikogo mi nie żal.

ocenił(a) film na 5
wiktork

Nie mam na mysli tylko tego jednego filmu z nia. I oceniam za całoksztalt, za role w ktorych ja widzialam. No i nie moge na nia patrzec. Nie wiem nawet dlaczego, ale tak mam i juz. Sa czasami tacy ludzie, ktorzy nas draznia bez powodu i jak mam tak w jej przypadku.
Dodatkowo denerwuje mnie jej "dziwny" usmieszek i zazwyczaj fatalnie odbrane okulary.

ocenił(a) film na 3
bravo007

mnie w tym filmie też denerwowała. fatalne okulary i żenująca fryzura

użytkownik usunięty
CityOnilne

Wolę ją w starszych filmach. Tu wypadła kiepsko. Również kiepsko wyglądała, jak wyniszczona choroba lub przesadnym odchudzaniem. Mam jednak do niej sentyment przez 'Ojca chrzestnego'. Głownie dzięki tamtej roli 7/10. Filmowi tez daje tyle, choć zakończenie ( scena pojednania Milly i Johnny'ego przy świadkach - w iście amerykańskim stylu) fatalne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones