PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=273355}

A właśnie, że tak!

Because I Said So
6,5 39 821
ocen
6,5 10 1 39821
4,0 4
oceny krytyków
A właśnie, że tak
powrót do forum filmu A właśnie, że tak!

To jeden z bardziej idiotycznych filmów jakie ostatnio oglądałam. Może jeszcze parę lat temu taki filmik by mi się spodobał ale teraz mogę powiedzieć o nim tylko, że jest żenujący... Jest jedna jedyna śmieszna scena, Keaton gra w niesamowicie irytujący sposób, aż by się chciało wywalić telewizor przez okno. Ja przynajmniej miałam takie dzikie pragnienie, grrr. Wypożyczyłyśmy sobie ten film z koleżanką na wieczór z zamiarem obejrzenia lekkiej komedii. I faktycznie jest lekki ale do miana komedii dużo mu brakuje, nie przekazuje żadnych, najbłahszych treści. Bardzo rozczarowała mnie też Lauren Graham.
Ogólnie nie polecam. Chyba, że ktoś nie ma co zrobić z wolnym czasem albo jest wiernym adoratorem Mandy Moore:)

Lady_C

co do gry starszej Pani to sie raczej nie zgadzam ale z reszta recenzji całkowice :)

q_pawel_777

Szczerze to i mi sie film nie podobał ...niezła nawet obsada aktorów ale film słabiutki ;/ Gdyby nie grała tam
Diane Keaton to bym go nie obejrzała .

ocenił(a) film na 4
DianeHelen

A ja gdyby nie Lauren Graham:>

Lady_C

Graham miała dość mała rolę, więc dużego pola do popisu nie miała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones