PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=273355}

A właśnie, że tak!

Because I Said So
6,5 39 821
ocen
6,5 10 1 39821
4,0 4
oceny krytyków
A właśnie, że tak
powrót do forum filmu A właśnie, że tak!

Jestem na tak

ocenił(a) film na 8

Film jest dla tych którzy po ciężkim dniu pragną się zrelaksować i odprężyć i oglądając film nie zastanawiając sie nad zagmatwana fabułą. Mi się podobał warto obejrzeć

ewela_mal

Zgadzam się;) Film bardzo lekki i przyjemny, w sam raz na spędzenie miłego
wieczoru i polepszenie humoru.
Dawno nie widziałam fajnej komedii romantycznej, więc byłam miło
zaskoczona:) Polecam.

ewela_mal

W sumie racja, Oscara ten film na pewno nie dostanie, ale poprawia humor :) Jest lekki, sympatyczny, czasem irytujący, ale pozostawia pozytywne wrażenie (przynajmniej według mnie).

ewela_mal

film jest świetny, jak już było powiedziane-w sam raz na odprężenie się :)
ale tak nawiasem mówiąc, gdybym miała taką matkę jaką była Daphne (Diane Keaton) to nie wiem czy miałabym do niej aż tyle cierpliwości co Milly (Mandy Moore) ;)

ewela_mal

Dokładnie, zgadzam się ;) Film bardzo przyjemny, lekki, babski.

ocenił(a) film na 7
Camilla3

A WŁAŚNIE, ŻE NIE znowu taki całkiem babski, mi też się podobał :)
Sprawnie zagrany, trochę inny pomysł dobrze nakręcony, chociaż może faktycznie bardziej skierowany do żeńskiej części publiczności , facetom też się spodoba. Ogólnie polecam pooglądanie, to nie będzie stracony czas !

ocenił(a) film na 7
ewela_mal

Ja rownież zgadzam się z Twoją opnia, właśnie obejrzalam ten film i wiem, że było to miłe spędzenie świątecznego wieczoru:)

ocenił(a) film na 7
ewela_mal

FIlm bardzo lekki, przyjemny. Jedna z moich ulubionych komedii romantycznych. Niedługo będzie na TVP 2 więc jak bede miala czas to na pewno obejrze:)
POLECAM !

ocenił(a) film na 6
ewela_mal

Tak.Zdecydowanie się z Wami zgadzam.Bardzo przyjemny film.Momentami śmieszny wręcz.Warto go obejrzeć.Poprawi na pewno nastrój.

ocenił(a) film na 8
ewela_mal

Bardzo fajny film:)Nie spodziewałam się, że mi się spodoba. Jestem mile zaskoczona:) A ten Johnny to bardzo przystojny facet:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones