PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=273355}

A właśnie, że tak!

Because I Said So
6,5 39 821
ocen
6,5 10 1 39821
4,0 4
oceny krytyków
A właśnie, że tak
powrót do forum filmu A właśnie, że tak!

Szok

ocenił(a) film na 1

Ciekawe co palili twórcy tego gniota że im takie coś wyszło ? I co chcieli tym osiągnąć ? Jakbym
miał takie coś w domu jak ta skretyniała matka tych kretyńskich córek to bym się chyba
pochlastał. Ja bym tą matkę chyba przybił gwoździami do podłogi i zaspawał usta żeby to mi się
nie ruszało i nie gadało. Współczuję przyszłemu zięciowi mieć taką teściową. A i ta najmłodsza
córunia chyba też trochę upośledzona umysłowo. Nie wiem ale jakbym się dowiedział że moja
dziewczyna sypia jednocześnie ze mną i z innym kolesiem to miłość do takiej kobiety prysła by
jak bańka mydlana. I tu nie chodzi o męską dumę ale miałbym wtedy tą świadomość że jeśli
doszło do zdrady raz to i może dojść drugi. A po ślubie byłby to już mega problem. A również i
zakończenie tego filmu jest tak głupie że aż żałosne. Dla mnie ten film jest gorszy od M jak
mdłości. Jedynie chyba ten gniot może się podobać 15-letnim siusiumajtkom albo zdziecinniałym
dorosłym.

ocenił(a) film na 1
alteskata

Oglądanie rozebranej, podstarzałej i przeraźliwie chudej Diane Keaton przyprawiło mnie o mdłości - co się stało z tą niegdyś młodą i urokliwą niewiastą (no cóż, starość nie radość) a na dodatek wyleciał z niej cały aktorski talent - cały ten film to jakieś koszmarne nieporozumienie !!!.! 1/10 !!!.! Jaki to cudowny wynalazek ten ''pilot'' - nie wstając z fotela robisz klik i znika obraz z ekranu co uczyniłem, kurcze, dopiero w 29-tej minucie ale skąd człowiek może wiedzieć co naprawdę mu przyjdzie oglądać !?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones