Lauren GrahamI

Lauren Helen Graham

7,6
4 222 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lauren Graham

Hej, jakiś czas temu ściągnęłam z netu filmik z urywkami z serialu Gilmore Girls. Rozpoczynał się od konduktu żałobnego w którym idą Lorelai i Sookie... podkład muzyczny to "My immortal" Evanescence. MOje pytanie brzmi: czyj to był pogrzeb? z całego filmiku wywnioskować można było, że chowali Luke'a ale aż mi sie w to wierzyć nie chce...
może ktoś potrafi rozwiać moją niepewność??

agatka_buziaczek_84

nie jestem oczywicie pewna, ale całkiem prawdopodobne, że to pogrzeb Fran (?) - właścicielki Independence Inn... w kazdym razie na pewno nie Luke'a :-)

bike_chan

Po pierwsz włascicielka Independence Inn nazywa się Mia i to nie byl jej pogrzeb bo jej nie usmiercili;p po drugie to zmarła włascicielka Dragonfly (nie pamietam jak sie nazywala)

misia

pomyliłam się oczywiście - chodziło o własciciwlkę Dragonfly Inn. ale imię się zgadza :-)

agatka_buziaczek_84

To był pogrzeb Fran Weston - ona pracowała w czymś w rodzaju kawiarnii. Posiadała też stary, zamknięty od lat hotel Dragonfly, który chciały kupić Lorelai i Sookie. Luke nie ma zamiaru umrzeć w całym serialu :)

Evie

a ja bylam pewna ze to byl kot sąsiadów:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones