Piper Perabo

Piper Lisa Perabo

7,4
6 004 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piper Perabo

...za co Wy ludzie oceniacie? Za twarz???

gollas

Pewnie za to że lubi grać lesbijki xD
Zwracam się do męskiej części teraz.

Kaguro

pewnie tak albo jakies inne odchylenia

Kaguro

Gdzie ona gra lesnijkę?? prosze o odpowiedz :)

kKahlan

Na pewno w dwóch filmach gra zakochaną w kobiecie : "Lost and delirious " oraz "Imagine you and me" , czyli jak kto woli " Zagubione " i " Gry weselne"

melania1964

dziekuje :)

gollas

nie wiem kogo lubi grać, oceny nie dałem, ale jeśli by miala dostać za twarz to co? nie wolno?:)

gollas

Zakochałem się w niej po "Imagine Me & You" Idealny typ urody...

adi_dassler

Uroda OK ale gra???? Chyba się nie umywa...

gollas

jej gra i tak jest lepsza od wyczynów wiekszości polskich aktorów i aktorek. Jeśli ktoś daje korzuchowskiej 7 za "kartony" to piperowej należy się co najmniej tyle samo":). Ok kartony to taki dżołk. Po prostu te nasze aktoreczki są takie drętwe, tak odwalają pańszczyznę, że aż żal patrzeć. Nawet ci, którzy kiedyś się starali, teraz przychodzą do pracy jak do fabryki. Odwalić swoje, wziąć kasę i do domu.

gollas

kożuchowska sie pisze sie, sorry

gollas

No aktorką pokroju Meryl Streep to ona nie jest:) ale jak taka Angelina Jolie(co trzecia rola "nagrodzona" złotą Malinką ,a Oscar niewiadomo za co...) może mieć też taką ocene to Piper Perabo według mnie nie jest wcale wiele gorsza. A w dodatku wszystko przed nią... Pozdro!

gollas

raczej za pupe :] calkiem sie trzyma jedrnie jak na swoj wiek ^^ hehe... pozdr dla meskeij czesci publicznosci

gollas

morde to ona ma jak Hrabia Kaczula po zmierzchu wyglada jak niedożywiony facet w tanczonczy na rurze dla innych facetów

markin

A Eva Green to niby zaje***cie urodziwa?

adi_dassler

eva ma większe bimbałki, a to juz na plus:D

profix

No jest lepsza bo pokazała cycki w "Marzyciele";D

adi_dassler

oj tam, na pewno gdzieś indziej też pokazała:D

profix

Wygląda na żydówke... ale o gustach się nie dyskutuje podobno. Pozdro!

adi_dassler

a mnie tam wszystko jedna czy żydówka czy arabka, jak ma ładne ciało to jest git:) rasistą nie jestem. pozdr.

profix

Piper nie ma prawie wcale :) co pokazała w Looperze

adi_dassler

na zielono zawsze lepiej, grasz w zielone ?

gollas

ona jest tak masakryczna, że aż smutno mi się robi

markin

To się nazywa beztalencie :)

GhostDeath

Większość ocenia za urodę ja również oceniłem ją troszkę za urodę nie trawię w filmach wypindrowanych lal

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
gollas

Pewno większosc i tak ocenia raczej po tym z kim poszlaby do łózżka niz po talencie aktorskim:)>

Gunshine

Jeśli chodzi o dobrą grę aktorską, to świetna rola w filmie " Zagubione" a "W grach weselnych" to dla mnie 10/10 razem z Leną Headey.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones